PostHeaderIcon Всеукраїнська інформаційна акція #протиДІЙторгівлілюдьми

30 липня в розпалі літнього сезону, головна вулиця Києва була заповнена учасниками та гостями акції, яка проходила в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії #протиДІЙторгівлілюдьми, за ініціативи Міністерство соціальної політики України, в партнерстві з OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, Національна поліція України IOM Ukraine та іншими міжнародними та громадськими організаціями.
На захід навідались не тільки нові учасники та гості столиці, але й добре знайомі обличчя. Приємно бачити активну молодь, яка долучається все більше з кожним роком до подібних акцій. 

 

Особливу подяку висловлюємо нашому новому партнеру B E D L A M - перформативний театр, артисти якого втілили в життя незабутній та захоплюючий перформенс, дійство якого, розпочинається з ходи, яку очолювали актори. В голові колони віз, який є символом рабства, він запряжений людьми. Колону по ходу дійства, зупиняли люди, образи, яких були взяті з реальних історій, тих хто постраждав від торгівлі людьми. Режисер Сергій Корніенко, акторський склад Анастасія Вервеєнко, Назар Панів, ДанутаБрошкова, Володимир Сітнік - професійно передали відчуття та емоції людей, які потрапили в рабство тим самим застережуючи глядачів від цього соціально небезпечного явища - торгівлі людьми. 

Щиро дякуємо, друзі - усім причетним!