PostHeaderIcon Відпрацювання ефективних методів взаємодії НМВ у сфері протидії торгівлі людьми в Київському регіоні

25-26 квітня 2018 року в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», який впроваджується Громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади відбувся тренінг на тему: «Відпрацювання ефективних методів взаємодії НМВ у сфері протидії торгівлі людьми в Київському регіоні», в якому взяли участь представники державних установ, поліції, які пройшли навчання в сфері попередження та протидії торгівлі людьми та мають бути залучені до навчального процесу інших суб’єктів НМВ на місцях.

DSC 0419

Метою тренінгу було відпрацювання ефективних методів взаємодії суб’єктів НМВ у сфері протидії торгівлі людьми в Київському регіоні. Підготовка тренерів міста Києва та Київської області із суб’єктів НМВ

DSC 0411

27 учасників підвищили свою обізнаність у виявленні, ідентифікації, наданні допомоги постраждалим особам, налагодили взаємодію між структурними підрозділами та стали справжніми фахівцями в сфері протидії торгівлі людьми.

DSC 0409

Насичена програма тренінгу дала змогу учасникам засвоїти теоретичний матеріал у практичних заняттях. Жвавий інтерес з боку учасників до піднятої проблеми, прагнення підвищити свій рівень обізнаності та кваліфікації сприяли виробленню можливих шляхів налагодження взаємодії між структурними підрозділами на місцях і зміцненню подальшої співпраці у відповідній сфері.