PostHeaderIcon Круглий стіл зі студентами Київського національного торговельно-економічного університету

28 березня 2018 року в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», який впроваджується Громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади тренером ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» Юлією Марсумівною Галустян проведено круглий стіл зі студентами Київського національного торговельно-економічного університету на тему: «Протидія торгівлі людьми: профілактика соціального явища в студентському середовищі».

DSC 5988

Мета круглого столу – донести до студентів інформацію про торгівлю людьми, дітьми, зовнішні та внутрішні причини виникнення даної проблеми; про те, які права порушуються в ситуації торгівлі людьми, як захистити себе від шахрайства та не потрапити до рук торгівців людьми, сформувати у студентів навички безпечної поведінки, обачності та спостережливості.

Юлією Марсумовною було наголошено, що молоді люди, котрі ще не мають достатнього життєвого досвіду, часто стають об’єктом торгівлі людьми, також висвітлено основні завдання профілактичної роботи, методи та форми профілактики торгівлі людьми для різноманітних груп ризику. Цікавою для студентів виявилася  представлена тренером презентація на тему «Торгівля людьми як небезпечне соціальне явище». Також студентам було продемонстровано відеоролики «Експлуатація дітей», «Сексуальна експлуатація», «Трудова експлуатаці». Зацікавленість у студентів викликали історії молодих людей, які стали жертвами торгівлі людьми.

DSC 5992

Тренером було акцентовано увагу студентів на проблемі торгівлі людьми, а також поінформовано їх про ризики нелегальної міграції. Тренер детально розповіла й дала корисні поради як не потрапити до рук торговців людьми та як діяти, якщо все ж таки така ситуація трапилася.

DSC 5994

Серед студентів було розповсюджено інформаційні матеріали на тему: «Якщо Ви потрапили в торгівлю людьми і потребуєте невідкладної допомоги».

Студенти подякували тренеру за цікаву презентацію та надану важливу для студентів інформацію, спрямовану на попередження торгівлі людьми в студентському середовищі.

DSC 5998DSC 6015DSC 6021