PostHeaderIcon Разом удосконалювати знання

23 лютого 2018 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які  здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» відбулася зустріч - навчання для  відповідальних осіб зі встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, а саме представників служби у справах дітей та сім’ї районних державних адміністрацій Київської області.

DSC 0246


Начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державних адміністрацій Наталія Василівна Онопрієнко-Капустіної окреслила завдання для підлеглих, наголошуючи на актуальності даної проблеми в області.  Усім  учасникам  було надано необхідні знання щодо проблеми торгівлі людьми та впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії ТЛ в Україні.

DSC 0248

Також учасники отримали роздатковий матеріал та посилання на ресурсні інформаційні сайти щодо впровадження роботи по даній проблемі.

Під час обговорення та підведення підсумків учасники висловили подяку та наголосили  про доцільність та важливому практичному етапі зустрічі.

DSC 0252