PostHeaderIcon Засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї

29 листопада 2017 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Київській обласній державній адміністрації.

З вітальним словом виступила головуюча засідання – начальник служби у справах дітей  та сім’ї Онопрієнко-Капустіна Н.В., яка й представила членів Координаційної ради та оголосила порядок денний.

В ході засідання розглядалися наступні питання: оздоровлення та відпочинок дітей у поточному році; забезпечення прав вихованців Центрів соціально-психологічної реабілітації та вирішення питань щодо їх подальшого влаштування; підсумки роботи у поточному році з питань протидії торгівлі людьми; впровадження корекційної програми для осіб, які вчиняють насильство в сім’ї на місцевому рівні; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Київській області; підведення підсумків і формування проекту рішення.

20171129 111014

Засідання пройшло у теплій, дружній атмосфері взаємної співпраці, що забезпечило можливість проведення відкритого спілкування та активного обговорення важливих питань.

Під час засідання запрошені та члени Координаційної ради мали можливість ознайомитися з  підсумками роботи ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» у 2017 році та результатами впровадження Національного механізму взаємодії (НМВ) у Київській області.  

20171129 111015

Під час доповіді представника Фундації, як члена Координаційної ради, учасники детально розглянули:

статистичні дані проведених заходів з налагодження взаємодії суб’єктів НМВ; значне збільшення показників з поінформованості/обізнаності населення районів Київської області  з даної тематики; вражаючу кількість виявлених, ідентифікованих осіб, яким не лише встановлено статус постраждалих, а й надано безпосередню допомогу, введено їх у соціум.

Також було наголошено на подальшій плідній співпраці та взаємодії суб’єктів НМВ з метою попередження, запобігання та боротьби з таким ганебним явищем, як «торгівля людьми».

20171129 111021

Під час підведення підсумків головуючою Координаційної ради було проаналізовано роботу обласної, районних і міських служб у справах дітей та сім’ї, відмічено активну та дієву роботу неурядових організацій та наголошено на подальшому впровадженні в життя більш ефективних механізмів реалізації державної політики по захисту дітей, незахищених верств населення.