PostHeaderIcon 23 листопада 2017 р. в м. Києві відбулася регіональна конференція щодо вдосконалення роботи у сфері протидії торгівлі людьми

В рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів,
які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади з ініціативи ГО Фундація «Гармонізоване суспільство» 23 листопада 2017 р. в м. Києві відбулася регіональна конференція на тему: «Імплементація національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми по захисту і допомозі жертвам в Київському регіоні: кращі практики та отриманий досвід».

З вітальним словом виступили Координатор проектів ОБСЄ в Україні Лідія Малогулько та представник Міністерства соціальної політики України Віра Мартинюк, які наголосили на важливості та необхідності проведення таких заходів задля поширення кращих практик співробітництва у сфері протидії торгівлі людьми.

IMG 4691

 

 

 

Конференція пройшла у теплій, дружній атмосфері взаємної співпраці, що забезпечило можливість проведення відкритого спілкування та активного обговорення важливих питань розповсюдження сучасного рабства, його соціальних причин і методів боротьби з цим явищем, поширення ініціатив у законодавстві щодо підвищення якості державної допомоги жертвам торгівлі людьми в Україні та на регіональному рівні, покращення координації зусиль у сфері протидії торгівлі людьми.

DSC 0054IMG 4661

 

Під час заходу учасники конференції ознайомилися з результатами впровадження Національного механізму взаємодії (НМВ) у Київській області та Києві, визначилися з подальшими кроками з метою підвищення ефективності функціонуючого в регіоні НМВ, напрацювали пропозиції щодо вдосконалення роботи у сфері протидії торгівлі людьми тощо.

DSC 0069

У заході взяли участь представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міністерства соціальної політики України, Служби у правах дітей Києва та Київської області, Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міжнародних та національних громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, відповідальні за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та ін. (усього 120 осіб).

Конференція була пізнавальною та продуктивною, кожен із учасників мав можливість отримати кваліфіковані вичерпні відповіді на актуальні питання боротьби з торгівлею людьми.

DSC 0230

Захід продемонстрував, що результати використання цінного досвіду, запозичення кращих практик захисту і допомоги жертвам у Київському регіоні слугують мотивацією для впровадження нових методів роботи у сфері протидії торгівлі людьми на основі взаємовигідної співпраці.

Підводячи підсумки роботи конференції, її учасники акцентували увагу на необхідності проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи на місцях з питань протидії торгівлі людьми, а також надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство», дякує всім учасникам за теплі слова та продуктивну співпрацю!

Фотографії з конференції можна завантажити за цим посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/14JU-N5m_hCzsObBkDp-yAIY6OLHVrJm-