PostHeaderIcon Інформаційний перформанс «Attention! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-2017!»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФУНДАЦІЯ «ГАРМОНІЗОВАНЕ СУСПІЛЬСТВО»

П Р Е Д С Т А В Л Я Є

Інформаційний перформанс
«Attention! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-2017!»

в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії

«#людинаНЕтовар»

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Режисер - випускниця КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого Катерина Лук'яненко

Ассистент – Олександр Мартиненко

Учасники події – студенти КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, актори студії Київського Академічного театру ляльок, волонтери.

Головна мета заходу – висвітити проблему трафікінгу*. Інформаційно озброїти громадян України для запобігання випадків торгівлі людьми. Будьте обережні!

«Attention! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-2017!»

attention torgivlya liudmy 2017 5

 

А ви знали, що звичайне бажання розвитку, потягу до кращого життя може обернутися справжньою трагедією?

Інформаційний перфоманс створений на добровільних засадах працівниками соціальних служб, акторами та режисерами студії при Київському Академічному театрі ляльок, та незалежними митцями для попередження випадків торгівлі людьми.

Цьогорічна подія фокусується на актуальних проблемах та тенденціях цієї теми в Україні, що набули гучності протягом останніх років - серед них тема кур’єрів-експедиторів та примусова військова служба.

Центром художнього рішення цьогорічного перфо

мансу є ПАВУТИННЯ, яке досить влучно передає образ засідки-пастки, що була розставлена змовниками, заради наживи готовими переступити через людяність, закони та суспільні норми.

Існує дуже багато форм торгівлі людьми. Але у будь-якому випадку ознаки цього злочину загальні - вербування людини, обіцянки якихось перспектив, освіти, подорожей, хорошої роботи, високих заробітків. Йдеться, як правило, про перевезення людини за кордон, та обмеження її свободи. У потерпілих забирають паспорти, гроші, засоби зв’язку, таким чином не даючи жодного шансу на порятунок. Далі експлуатують, - у промисловій праці, може мати місце сексуальна експлуатація, вилучення органів, примусова військова служба. Досить поширена форма, яку українське суспільство доки не сприймає за форму торгівлі людьми - це примусове жебракування. Звичайна пильність, обізнаність може врятувати як власне життя, так і життя близьких та рідних.
Будьте обережні!

ТРАФІКІНГ* (від англ. trafficking - незаконний продаж, перепродаж) — означає вчинення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачу, укриття або отримання людей шляхом погроз, застосування сили або інших методів примусу, незаконне захоплення, шахрайство, обман, зловживання владою або використання безпорадного стану, або шляхом підкупу у вигляді платежів чи надання послуг, з метою отримання згоди особи. Є занадто багато форм експлуатацій людини: сексуальна; використання в порнобізнесі; трудова (примусова праця чи надання послуг); вилучення органів; використання у збройних конфліктах; використання у дослідах; використання у злочинній діяльності; жебрацтво; примусове сурогатне материнство; примусовий шлюб; незаконне усиновлення з метою наживи та інші.

 

attention torgivlya liudmy 2017 2

attention torgivlya liudmy 2017 3

attention torgivlya liudmy 2017 4

attention torgivlya liudmy 2017 6

attention torgivlya liudmy 2017 7

attention torgivlya liudmy 2017 8

attention torgivlya liudmy 2017 9

attention torgivlya liudmy 2017 10

attention torgivlya liudmy 2017 11

attention torgivlya liudmy 2017 12