PostHeaderIcon Заходи з протидії торгівлі людьми

в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні»

PostHeaderIcon Круглий стіл зі студентами Київського національного торговельно-економічного університету

28 березня 2018 року в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», який впроваджується Громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади тренером ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» Юлією Марсумівною Галустян проведено круглий стіл зі студентами Київського національного торговельно-економічного університету на тему: «Протидія торгівлі людьми: профілактика соціального явища в студентському середовищі».

DSC 5988

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Разом удосконалювати знання

23 лютого 2018 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які  здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» відбулася зустріч - навчання для  відповідальних осіб зі встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, а саме представників служби у справах дітей та сім’ї районних державних адміністрацій Київської області.

DSC 0246


Начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державних адміністрацій Наталія Василівна Онопрієнко-Капустіної окреслила завдання для підлеглих, наголошуючи на актуальності даної проблеми в області.  Усім  учасникам  було надано необхідні знання щодо проблеми торгівлі людьми та впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії ТЛ в Україні.

DSC 0248

Також учасники отримали роздатковий матеріал та посилання на ресурсні інформаційні сайти щодо впровадження роботи по даній проблемі.

Під час обговорення та підведення підсумків учасники висловили подяку та наголосили  про доцільність та важливому практичному етапі зустрічі.

DSC 0252

 

PostHeaderIcon Засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї

29 листопада 2017 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Київській обласній державній адміністрації.

З вітальним словом виступила головуюча засідання – начальник служби у справах дітей  та сім’ї Онопрієнко-Капустіна Н.В., яка й представила членів Координаційної ради та оголосила порядок денний.

В ході засідання розглядалися наступні питання: оздоровлення та відпочинок дітей у поточному році; забезпечення прав вихованців Центрів соціально-психологічної реабілітації та вирішення питань щодо їх подальшого влаштування; підсумки роботи у поточному році з питань протидії торгівлі людьми; впровадження корекційної програми для осіб, які вчиняють насильство в сім’ї на місцевому рівні; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Київській області; підведення підсумків і формування проекту рішення.

20171129 111014

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Тренінг для представників Державної прикордонної служби України

29 листопада 2017 року в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», який впроваджується Громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади, відбувся тренінг на тему: «Особливості впровадження Національному механізмі взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми», в якому взяли участь представники Державної прикордонної служби України.

header logo lg

Детальніше...

 

PostHeaderIcon 23 листопада 2017 р. в м. Києві відбулася регіональна конференція щодо вдосконалення роботи у сфері протидії торгівлі людьми

В рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів,
які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади з ініціативи ГО Фундація «Гармонізоване суспільство» 23 листопада 2017 р. в м. Києві відбулася регіональна конференція на тему: «Імплементація національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми по захисту і допомозі жертвам в Київському регіоні: кращі практики та отриманий досвід».

З вітальним словом виступили Координатор проектів ОБСЄ в Україні Лідія Малогулько та представник Міністерства соціальної політики України Віра Мартинюк, які наголосили на важливості та необхідності проведення таких заходів задля поширення кращих практик співробітництва у сфері протидії торгівлі людьми.

IMG 4691

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Регіональна конференція

23 листопада 2017 року в м.Київі відбудеться 

Регіональна конференція

ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ СУБ’ЄКТІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ В СФЕРІ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ПО ЗАХИСТУ І ДОПОМОЗІ ЖЕРТВАМ В КИЇВСЬКОМУ РЕГІОНІ: КРАЩІ ПРАКТИКИ ТА ОТРИМАНИЙ ДОСВІД     

                                                   

конференция 1

В рамках проекту«Поширення Національного механізму взаємодії суб`єктів,
які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні»
Проект впроваджується за підтримки
Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Торгівля людьми залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, які переживає світ, створюють загрозу потрапляння в ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення.

263906

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Акція «#WalkForFreedom

16 жовня 2017 року представники ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» долучилися до участі у акції «#WalkForFreedom» («Хода за свободу»), яка була проведена в 7 містах України: Києві, Дніпрі, Луцьку, Маріуполі, Миколаєві, Одесі та Тернополі.

Дана акція проходить в 600 містах 50 країн світу, де також виходять люди, щоби висловитися проти торгівлі людьми.

Акція присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та посиленню обізнаності громадян щодо проблем торгівлі людьми.

20171016 154406

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Тренінг для новопризначених відповідальних осіб

26 вересня 2017 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбувся тренінг на тему: «Виявлення, ідентифікація та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Роль та завдання суб’єктів у Національному механізмі взаємодії» для новопризначених відповідальних осіб зі встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми,  а саме представників Служби у справах дітей та сім’ї 17 районних державних адміністрацій Київської області.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Інформаційний перформанс «Attention! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-2017!»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФУНДАЦІЯ «ГАРМОНІЗОВАНЕ СУСПІЛЬСТВО»

П Р Е Д С Т А В Л Я Є

Інформаційний перформанс
«Attention! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-2017!»

в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії

«#людинаНЕтовар»

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Режисер - випускниця КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого Катерина Лук'яненко

Ассистент – Олександр Мартиненко

Учасники події – студенти КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, актори студії Київського Академічного театру ляльок, волонтери.

Головна мета заходу – висвітити проблему трафікінгу*. Інформаційно озброїти громадян України для запобігання випадків торгівлі людьми. Будьте обережні!

«Attention! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-2017!»

attention torgivlya liudmy 2017 5

Детальніше...

 
Більше статтей...