PostHeaderIcon Заходи з протидії торгівлі людьми

в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні»

PostHeaderIcon 11 травня відбувся тренінг на тему: Ідентифікація, перенаправлення та надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми

11 травня 2017 року в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», який впроваджується Громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади, в приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся тренінг на тему: «Ідентифікація, перенаправлення та надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми» для фахівців соціальної роботи районних в місті Києві державних адміністрацій. Захід відвідала національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Лілія Грудко, яка надала інформацію щодо масштабів, причин і наслідків торгівлі людьми в Україні та за її межами, законодавчої бази з цього питання та надання допомоги постраждалим державними структурами та громадськими організаціями.

Мета тренінгу полягала в тому, щоб підсилити спроможність районних в місті Києві державних адміністрацій як суб’єктів Національного механізму взаємодії, сприяти здобуттю учасниками необхідних знань і навичок з метою більш ефективного перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми та надання їм дієвої допомоги, зміцнення співпраці суб’єктів механізму перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми.IMG 20170511 100312 01

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Нагородження переможців конкурсу малюнка Обухівського району

 

28 квітня 2017 року в Обухівському районному центрі культури та дозвілля громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Уряду Канади, у співпраці зі Службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, Обухівською районною державною адміністрацією, відділом освіти Обухівської районної державної адміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу малюнка на тему: «Будь обережним! Торгівля людьми – це може трапитися з кожним».

1

Детальніше...

 

PostHeaderIcon 30 березня 2017 року відбулось засідання Київської міської координаційної ради з питань запобігання насильству в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі за участі голови правління

Головна мета діяльності ради – розгляд питань, які потребують міжгалузевої узгодженої співпраці щодо запобігання насильству в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в м. Києві, налагодження співробітництва органів виконавчої влади, підприємств, установ, відповідних міжнародних та громадських організацій у даних напрямах діяльності. Засідання відбулося під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г. В.

 IMG 1974

IMG 1975

Детальніше...

 

PostHeaderIcon 25 жовтня громадська організація “Фундація “Гармонізоване суспільство” прийняла участь у засіданні Київської міської координаційної ради з питань запобігання насильству в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі.

25 жовтня громадська організація “Фундація “Гармонізоване суспільство”  прийняла участь у засіданні Київської міської координаційної ради з питань запобігання насильству в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі.

Мета діяльності ради – розгляд питань, які потребують узгодженої міжгалузевої співпраці щодо запобігання насильству в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в м. Києві, налагодження співробітництва органів виконавчої влади, підприємств, установ, відповідних міжнародних і c за даними напрямами діяльності.

Член Координаційної ради Голова правління ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» Грищенко Наталія Степанівна, підняла питання щодо допомога жертвам торгівлі людьми через впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в місті Києві.

IMG 1568

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Семінар на базі Таращанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

21 жовтня 2016 року на базі Таращанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся семінар на тему: «Посилення спроможності держави у сфері протидії торгівлі людьми: досвід та кращі практики».

Детальніше...

 

PostHeaderIcon 13 жовтня відбувся робочий семінар у місті Яготин Київської області

13 жовтня 2016 року в привітному, красивому місті Яготин Київської області відбувся семінар на тему: «Роль та завдання суб’єктів у Національному механізмі взаємодії» з суб’єктами Національного механізму взаємодії (надалі НМВ), які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми Яготинського району Київської області.

IMG 20161013 114231

Детальніше...

 

PostHeaderIcon ВІДПРАЦЮВАННЯ АЛГОРИТМА ДОПОМОГИ ЖЕРТВАМ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

05-06 вересня 2016 року в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», який впроваджується Громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади відбувся тренінг на тему: «Особливості впровадження Національному механізмі взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми» в якому взяли участь представники структурних підрозділів Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київської обласної державної адміністрації та представники Управління боротьби зі злочинами пов’язаних з торгівлею людьми міста Києва та Київської області.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon 29 липня 2016 року в рамках Акції приуроченої до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в місті Києві на вулиці Хрещатик відбувся інформаційний перфоманс «ATTENTION! – торгівля людьми!».

29 липня 2016 року в рамках Акції приуроченої до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в місті Києві на вулиці Хрещатик відбувся інформаційний перфоманс «ATTENTION! – торгівля людьми!».

Інформаційний перфоманс ATTENTION! – торгівля людьми!

Громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Уряду Канади, у співпраці зі Службою у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформаційно озброєно громадян України, іноземців та осіб без громадянства як запобігти випадків торгівлі людьми, уберегти себе, близьких та рідних від потрапляння в торгівлю людьми, де та яку допомогу отримати постраждалій особі від торгівлі людьми, тощо.

  

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Анонс: Інформаційний перформанс «ATTENTION! - ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ!» відбудеться 29 липня 2016

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФУНДАЦІЯ «ГАРМОНІЗОВАНЕ СУСПІЛЬСТВО»

П Р Е Д С Т А В Л Я Є

Інформаційний перформанс
«ATTENTION! - ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ!»

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Захід відбудеться
29/07/2016 о 14:00, 14:30, 15:00
ст. м. Хрещатик, головний вихід
Режисер: студентка КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого Катерина Лук'яненко
Ассистент, драматург та звукорежисер – Олександр Мартиненко
Партнери: Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді
Учасники події: студенти КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, волонтери.

Головна мета заходу – висвітити проблему трафікінгу*. Інформаційно озброїти громадян України для запобігання випадків торгівлею людьми. Будьте обережні!

performans2

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Проведено конкурс "Будь обережним! Торгівля людьми – це може трапитися з кожним"

В рамках інформаційної кампанії було проведено конкурс малюнків серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району міста Києва на тему: «Будь обережним! Торгівля людьми – це може трапитися з кожним»

Фото переможців конкурсу малюнків на тему "Протидія торгівлі людьми"

Головною метою конкурсу було привернення уваги до проблеми торгівлі людьми серед дітей, вчителів та батьків.

Реалізація та проведення конкурсу було здійснено за підтримки відділу освіти Дніпровського району, особливо за активної участі начальника відділу з питань виховної роботи Кривенко Наталії Миколаївні та Янко Ірині Володимирівні.

Конкурс малюнків навчив дітей краще розуміти, що таке торгівля людьми та механізм запобігання до потрапляння у складні обставини, які потенційно можуть бути небезпечні життю дитини.

Детальніше...

 
Більше статтей...