PostHeaderIcon Про напрямок розвитку України

Друзі! Україна стала на новий напрямок розвитку. Відбулися вибори, українське суспільство обрало собі легітимну владу. Напруженість між представниками різних груп населення не зникне за один день, але до України поступово повертатиметься спокій.

Наше спільне завдання, щоб спокій вчергове не перетворився на сон. А за влучними висловом іспанського живописця Франсіско де Гойя: «Сон розуму породжує чудовиськ».

Всі ми хочемо «жити по-новому», проте маємо не забувати, що «по-новому» -  означає щоденно діяти інакше у вже знайомих до болю ситуаціях спілкування з міліцією, комунальниками, клерками державних і приватних підприємств.

Ті, кому ми довірили управління державою поки що не сформулювали чітких та зрозумілих принципів та ідей, яких збираються дотримуватись та впроваджувати. Вони поки що не розповіли про методи, якими послуговуватимуться та не назвали людей, на яких покладуться у роботі. Але годі цього чекати! Порядок денний в Україні формують українці, тому ми самі повинні наповнити змістом декларації.

Ідеолог успішних реформ у Грузії Каха Бендухідзе нещодавно зазначив: «Можна писати план «500 днів українських реформ», а потім покласти його біля надгробка». Варто не розмірковувати, а діяти з розумом, коли маєш нагоду!

Ми – громадська організація, яка вже більш як десять років опікується гармонізацією стосунків у родині. Ми впроваджували нові методи реабілітації жертв домашнього насильства та корекційні програми для агресорів, не чекаючи «постанов» та «указів». Тому сьогодні як ніколи ми закликаємо звернути увагу на стосунки з вашими близькими. Нове життя починається з родини, нове життя починається з поваги до найближчих людей. Адже неможливо говорити про порозуміння в суспільстві, якщо немає злагоди і порозуміння в сім’ї.

Будьте щирими та добрими, розумними та сміливими. Тільки тоді у нас все вдасться! Навіть маніпулятивні технології у засобах масової інформації.

Для того, щоб зробити адекватні висновки варто розуміти принципи роботи сучасних медіа. Багато традиційних ЗМІ сьогодні переходять на роботу у мережі Інтернет. Функціонування нових джерел інформації – соціальних мереж, анонімність як одна з основних характеристик віртуальної реальності, миттєвий доступ до інформації, стрімкий розвиток мобільних технологій та поширення інших персональних цифрових пристроїв із доступом в Інтернет – усе це передумови процесу адаптації старих маніпулятивних технологій та винайдення нових.