PostHeaderIcon Звернення про заходи особистої інформаційної безпеки

Громадяни!

Ми переживаємо найбільш драматичні події новітньої історії України. Очевидно, що завжди є сили зацікавлені в тому, щоб не ми робили вибір своєї долі, а зробити його за нас. Так було, так є і так буде. На рівні суспільств та на рівні кожної особистості.

Однак ми маємо розуміти, що за будь-яких умов найголовніше завдання кожного з нас – зберегти себе, зберегти власну психіку та зберегти близьких і рідних людей. Це варто зробити зараз, щоб бути стовідсотково готовим до дій на користь Батьківщини.

Сьогодні, найбільше нагнітання ситуації відбувається в інформаційному полі. Опиратися треба саме панічним настроям. Тому наш колектив закликає клієнтів та усіх громадян обмежити себе у перегляді телевізійних, Інтернет, газетних та інших видів новин. Намагатись отримувати інформацію щодо ситуації в країні лише з офіційних державних джерел та від офіційних державних речників.

Якщо ви сприймаєте інформаційне повідомлення відповідайте собі на 3 питання: Що я сприймаю? Звідки я це сприймаю? та Які підтвердження цієї інформації? Будьте критичними до джерел інформації.

Наостанок. Зв'яжіться зі своїми родичами, які живуть не з вами. Можливо ви зможете заспокоїти близьку людину. Це допомога, яку ви надасте всьому суспільству. Зберігайте холодний розум, гарний настрій та почуття гумору. Нас не залякати.