PostHeaderIcon Арт-терапія: розфарбуйте своє життя яскравими фарбами!

13 березня 2012 року успішно стартував новий проект Фундації «Гармонізоване суспільство» – «Майстерні АРТ-терапії»
на базі Центру у справах сім’ї та жінок
за фінансової підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
 

Програма розрахована на жінок-жертв домашнього насильства та розроблена з урахуванням психологічних потреб окресленої аудиторії.

Під керівництвом досвідченого арт-терапевта, кандидата психологічних наук Мустафаєва Геннадія Юсифовича, учасниці програми вчаться виражати свої емоції, пізнавати себе, розставляти життєві пріоритети, говорити про свої проблеми мовою фарб та пензлів. Заняття дозволяють не лише вирішити психологічні проблеми, а й розкривають творчий потенціал учасниць, підвищують їхню самооцінку, дають можливість зрозуміти, що вони не самі на шляху подолання своїх життєвих негараздів.

Ще одним напрямком даного проекту є навчання учасниць художній майстерності, основам живопису та образотворчого мистецтва під дбайливим керівництвом художниці Наталії Гладовської, члена Спілки художників України.

Позитивні відгуки учасниць свідчать про дієвість, ефективність та необхідність подібних проектів для жінки, котра прагне подолати негаразди свого життя та віднайти власний ресурс, щоб протидіяти складним життєвим обставинам.

ведучий програми арт-терапії    безкоштовна арт-терапія

             

 малювання образів внутрішного світу в арт-терапії    арт-терапія: звільни свої емоції

арт-терапія допомагає пізнати себе      арт-терапія в процесі

{youtube}NWQHqdtbgO0{/youtube}