PostHeaderIcon Разом проти насильства


 ПРОГРАМА
«РАЗОМ ПРОТИ НАСИЛЬСТВA
Together Against Violence»
в рамках національного соціального проекту
«ДАВАЙ РАЗОМ/LETʼS DO IT TOGETHER!»

14 травня 2011 року Громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство» ініціювала та презентувала соціально-культурну програму з елементами соціальної реклами «РАЗОМ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» під час святкування Міжнародного дня сімʼї у м. Києві  під  Аркою Дружби народів.

Посилюючи імідж України у світі як незалежної країни з демократичними перетвореннями, культурним минулим, національними традиціями та європейськими цінностями.
Акцентуючи увагу суспільства на тому, що влітку 2012 року в Україні та Польщі відбудеться фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу,
Виокремлюючи низку соціальних проблем, на які можуть наражатися діти та молодь, вирішення яких має відбуватися не лише виходячи з українських реалій, а й за допомогою залучення фахівців та громадськості інших держав,
Враховуючи ускладнення ситуації з проблем стигми та дискримінації за ознакою статі, насильства щодо дітей та жінок у різних його проявах, загрози стати жертвою торгівлі людьми, сексуальної, трудової експлуатації, що найболісніше відбивається на сім’ях з дітьми та жінках - постають актуальні питання - формування
СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, розв’язання яких можливе в рамках ПРОГРАМИ «РАЗОМ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА».
Мета програми: сприяти толерантному ставленню та неприпустимості будь-яких форм дискримінації та насильства у суспільстві.
Завдання програми:
проведення серії каскадних тренінгів з метою запобігання потенційним ризикам експлуатації дітей та жінок, у тому числі - попередженню дитячої проституції та дитячого секс-туризму;
створення вишиваного твору мистецтва міжнародного значення
(вишитої мапи Україна-Польща) як одного з важливих елементів соціальної реклами. Це буде сприяти встановленню "ниток порозуміння", у прямому і переносному значенні, між країнами, у яких відбудеться Чемпіонат з футболу Євро-2012.
До участі у проекті долучилися відомі громадські діячі, психологи, юристи, митці та соціально активі громадяни.
Керівником реалізації ідеї ПРОГРАМИ «РАЗОМ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» і, зокрема, створення вишиваної мапи є Голова правління ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталя Грищенко.
Художнє втілення та координування робіт з вишивання мапи здійснюється у співпраці з відомими майстринями ручної вишивки.

  

DSC07142

DSC07179

DSC07181

DSC07185

DSC07193

DSC07198

 

 

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2011/05/14/769301.html

Увага ! Репортаж з презентації програми – в архіві новин телеканалу Інтер від 14.05.2011 року