PostHeaderIcon Свято спільного успіху

Свято спільного успіху 1 квітня 2013 року, за співпраці з Фундацією «Гармонізоване суспільство» відбулося свято на честь 10 річниці створення Центру у справах Сім’ї та Жінок Деснянського району міста Києва. Гості, працівники та клієнти пригадали успіхи та перемоги здобуті за час існування цієї організації.

10 років – це багато чи мало? Що можна встигнути за такий час і чим є похвалитися? Варто було поглянути на кількість людей, які в перший день квітня наповнили актову залу ММНЗ «Натхнення», аби зрозуміти – не так має значення кількість часу, як бажання працювати та допомогти. В цей день мав, що розповісти ледь не кожен з гостей заходу. Хтось міг висловитись про свою допомогу Центру, хтось про участь у роботі з реабілітації клієнтів. А хтось - найважливішу історію про перемогу над власними проблемами та самим собою. Найголовніше, що ці люди об’єднані спільними зусиллями, а отже успіх кожного – єдиний для всіх. Не випадково гаслом свята обрали «10 років спільних зусиль до щастя!»

Керівники Центру намагалися запросити усіх, хто брав участь в роботі організації за роки її існування, благодійників, клієнтів.Проте зал умістив лише триста осіб, а за 10 років роботи Центр надав допомогу більш як 6000 людей.

Варто виділити слова священників (о. В’ячеслава та о. Євгенія). Вони починали роботу в Центрі як юрист та психолог, а згодом обрали шлях служіння Богові. Робота в такій установі – це досвід розуміння себе не тільки для клієнтів, але і працівників Центру. Спільний досвід є запорукою єднання, саме тому цього дня зібралися усі люди, які будь-коли співпрацювали з організацією.

Центр також вітали колеги по роботі з інших подібних установ. Відзнака колег по професії - це відзнака якості праці. Тому слова про те, що Центр вже багато років є зразковим для роботи у Києві -цінні бути почутими.

Приємно зазначити, що Фундація «Гармонізоване суспільство» також долучилася до організації свята, презентувавши Центру документальний фільм. Він покликаний продемонструвати успіхи команди працівників та клієнтів за всі 10 років існування. Фільм розповідає про історію заснування Центру, програми реабілітації, розроблені його працівниками, благодійників, чия допомога дозволила досягти чудових результатів, і найважливіше - про клієнтів, які змогли змінити на краще себе та життя навколо.

Дійсно, найголовніша історія – це історія клієнтів Центру. На сцені залу з творчими номерами виступали люди, які свого часу проходили в ньому реабілітацію. Сьогодні вони досягли успіху як матері та дружини, вони роблять справи, які приносять душевний спокій та радість. Сьогодні вони - успішні люди. Підсумувати 10 років роботи Центру варто словами Вікторії Є. - однієї з колишніх клієнток, цього дня вона також подарувала глядачам власну пісню:«Кілька років тому в Центрі я проходила курс реабілітації, і скажу ось що: це була краща з усіх інвестицій у моє життя».

Фундація «Гармонізоване суспільство» ще раз поздоровляє Центр з першим ювілеєм!

Друзі, варто прагнути успіху скрізь, проте не забуваймо,

що досягати його краще разом!