PostHeaderIcon Мода на НЕнасильство. Будь в тренді!

В рамках проведення Всеукраїнської кампанії «16 Днів проти насильства» громадська організація Фундація «Гармонізоване суспільство» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні провела акцію-дефіле «Мода на НЕнасильство». Метою такого «соціального фешна» стало позиціювання української жінки, що зазнала насильства в сім’ї та гідно здолала життєві труднощі, як успішної особистості в усіх сферах життя.

Вперше в Україні 12 жінок, що зазнали насильства в сім’ї, вийшли на подіум та продемонстрували колекцію стильного етновбрання від української дизайнерки Зої Романової.

Акція-дефіле: мода на ненасильство

«Для мене участь в показі мод стала способом перевірити власні сили, довести насамперед собі, чого я варта. Я зрозуміла, що можу сама змінювати своє життя, наповнювати його яскравими моментами, бути красивою та успішною» - ділиться враженнями одна з учасниць дефіле.

Протягом місяця дівчата ретельно готувалися до показу мод. Вчилися бездоганній ході у професійної моделі, директорки Школи моделей Модельного агентства L-Models Галини Лазаренко, щоб потім впевнено дефілювати по подіуму. Приміряли колекцію стильного етновбрання від дизайнерки, народної майстрині, переможця та лауреата багатьох національних та міжнародних дизайнерських конкурсів Зої Романової. Вчилися впевненій поведінці та підвищували власну самооцінку за допомогою психологів Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району, який виступив партнером заходу.

Акція-дефіле презентувала образ сучасної жінки як активної, цілеспрямованої, успішної, талановитої, емоційно стійкої особистості.

{youtube}aY86aOfE3oY{/youtube}

Наталія Грищенко, голова правління ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство»: «Проводячи цю акцію, ми хотіли донести до громадськості ідею пропагування у суспільстві ненасильницької поведінки. На жаль, насильство часто виникає в тих сім’ях, де не вміють домовлятися, вибудовувати паритетні стосунки, розподіляти ролі. Сліпе слідування гендерним стереотипам – ще одна причина конфліктів в сім’ї. Ми закликаємо ламати ці стереотипи та пропагуємо моду на НЕнасильство, на взаєморозуміння в сім’ї, на повагу та щиру любов».


Святкову атмосферу заходу створювали Національний Президентський оркестр України під керівництвом головного диригента, Народного артиста України – Анатолія Молотаєва, гурт «Тріо Браві», народний артист України Володимир Засухін, вокально-хореографічний колектив - вихованці гімназії «Мілленіум».

У заході взяли участь представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Анатолій Толстоухов – президент Фонду розвитку мистецтв України; Наталія Грищенко – голова ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство», представники державних установ, міжнародних організацій, посольств, громадських організацій, волонтери.

учасниця акції-дефіле "Мода на Ненасильство"

учасниця показу

Партнери заходу: ВГО «Ліга соціальних працівників України», соціальний центр «Перспектива», Центр у справах сім’ї та жінок, Модельне агенство L-Models.

учасниця акції-дефіле "Мода на Ненасильство"

учасниця показу

учасниця акці-дефіле "Мода на Ненасильство"

учасниця показу

учасниці акці-дефіле "Мода на Ненасильство"

учасниці акції-дефіле

Дизайнерка Зоя Романова та учасниці дефіле

дизайнерка Зоя Романова та учасниці дефіле

дефіле учасниць акції "мода на Ненасильство"

учасниці акції-дефіле

учасниці дефіле

учасниці акції-дефіле

фінальний вихід учасниць

Наталія Грищенко, голова правління

Наталія Грищенко, голова правління "Фундація "Гармонізоване суспільство"

Владика Пантелеімон

Владика Пантелеімон (голова відділу з питань сім'ї Києво-Печерської лаври)

Володимир Засухін, Наталія Грищенко, Анатолій Молотаєв

Володимир Засухін, Наталія Грищенко, Анатолій Молотаєв

Мода на ненасильство - в рамках всеукраїнської акції 16 днів проти насильства