PostHeaderIcon Круглий стіл «Консолідація зусиль громадянського суспільства у подоланні насильства»

Фундація «Гармонізоване суспільство» за підтримки Фонду сприяння демократії при Посольстві США в Україні в рамках реалізації Міжнародної акції в Україні «16 днів проти насильства» провела 26 листопада 2010 р. в приміщенні Посольства США в Україні круглий стіл на тему: «Консолідація зусиль громадянського суспільства у подоланні насильства».


Метою круглого столу стало  цілеспрямоване  обговорення наступних питань:

  • аналізувати здобутки в реалізації державної політики стосовно протидії насильству в сімʼї та актуальні проблеми державної політики;
  • підкреслити роль жінки, чоловіка та сімʼї в збереженні миру, порядку та благополуччя;
  • почути практичний досвід щодо кращих практик допомоги жертвам насильства в тому числі і дітей;
  • проаналізувати результати досліджень в галузі викоренення насильства.

В роботі круглого столу взяли участь: Крістофер Фіджеральт, керівник Відділу освіти Посольства США в Україні, Довгаль Ірина Іванівна, Міністерство України у справах сімʼї, молоді та спорту, Брижик Валерій Олексійович, МВС України, Поліщук Володимир Петрович, начальник відділу звʼязків з громадкістю ГУ МВС України в м. Києві, Преосвященнійший Пантелеімон, єпископ Васильківський, вікарій Київської Митрополії, голова Синодального відділу у справах сімʼї УПЦ; Руденко Тетяна, національний менеджер Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Павлиш Світлана, експерт з питань запобігання насильству Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ПРООН-ЄС; Січкар Олена Олексіївна, Державна соціальна служба для сім'ї, дітей, молоді, Сафронова Оксана, головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, Галустян Юлія, кандидат соціологічних наук, Інститут економіки і прогнозування НАН України, Городнова Надія, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної і вікової психології та педагогіки НМУ ім. О.О. Богомольця, Колос Лариса, Ірина Коченкова, ГО «Школа Рівних Можливостей», Журавель Тетяна, Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та інші представники установ та відомств, організацій, ЗМІ.

1_3_1  1_4_1