PostHeaderIcon Кожна дитина ‒ Майстер Будівельник !!!

Соціальна акція 

«Кожна дитина ‒ Майстер Будівельник !!! «ЛЕГО» для України» 

23 лютого 2018 року керівник громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталія Грищенко і начальник Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Наталія Василівна Онопрієнко-Капустіна передали дітям-сиротам КОЦСПР дітей «Сезенків» та ЦСПР Переяслав-Хмельницького району с. Цибів набори конструкторів «ЛЕГО», щиро подаровані дітьми Канади. До акції долучилась кампанія TopGuard Security.

DSC 0135

Під час зустрічі з дітьми висококваліфікованим фахівцем-педагогом громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» було проведено 6 занять з дітьми в ігровій формі з конструкторами «ЛЕГО», які сприяли розвитку просторової уяви, логічного мислення, концентрації уваги та зміцненню соціальних навичок дітей. Вихователям закладу також надані методичні рекомендації, у яких окреслено основні практичні підходи до організації гри з «ЛЕГО» для використання в подальшій роботі з дітьми.

DSC 0243

Гра – велика і важлива частина життя маленької людини. За допомогою гри дитина отримує нові знання. Конструктор «ЛЕГО» – краща гра для дитини. Вона розвиває фантазію і логіку, учить створювати і розрізняти різноманітні форми й обсяг, колір. Заняття з конструктором відіграє велику роль в становленні таких якостей характеру, як посидючість, концентрація уваги, що, безумовно, стане в нагоді дитині при вступі у школу. За допомогою конструктора «ЛЕГО» ми пізнаємо дитину, що вона може і вміє у своєму віці.

DSC 0026

Завдяки небайдужості канадських дітей, які прагнуть допомагати Україні й не забувати своє коріння, будується подальша плідна співпраця з тим, щоб українські діти-сироти мали реальну можливість розвивати свої розумові здібності й таланти за допомогою конструкторів «ЛЕГО».

Зустрічі з дітьми «навчання через гру» посприяли всебічному (пізнавальному, креативному, комунікативному, мовленнєвому, фізичному) розвитку особистості дитини як активного учасника суспільного життя у майбутньому.

DSC 0049

Основною метою нашої загальної місії є організація терапевтичних «ЛЕГО» майстер‒класів для дітей уразливих категорій населення України. Протягом майстер‒класів діти у ігровій формі будуть мати можливість проявити креативність та удосконалити просторове мислення, підвищити рівень своїх знань з математики, геометрії, розширити коло знайомств та зміцнити соціальні навички.

DSC 0055DSC 0082