PostHeaderIcon Молитва милосердя та любові

27 липня 2017 року в рамках проведення урочистостей, присвячених Дню пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира та черговій річниці Хрещення Русі, в Києві на Володимирській гірці за ініціативи ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» , настоятеля Храму Святих мучеників Адріана і Наталії протоієрея о.Романа (Матюшенко), настоятеля Храму святого Валерія о. Євгенія (Нікітіна) та інших священників молебна на Володимирській гірці відбулася молитва за наших співвітчизників, які стали жертвами торгівлі людьми, за тих, кого обманом привезли до іншої країни, іншого міста з метою експлуатації їхньої праці, за дітей, за жінок, які стали жертвами сексуального рабства; за звільнення тих, хто був шляхом введення в оману перенаправлений вербувальниками на територію іншої країни для подальшого залучення до кримінального бізнесу, і наразі перебуває під слідством чи за гратами, за їхні душі; за відкриті серця людей ‒ родичів жертв торгівлі людьми, за тих, хто кожного дня рятує людей, які потрапили в рабство, і допомагає їм повернутися на Батьківщину.

molitva po soglasheniyu kak chitat tekst molitvy po soglasheniyu

Ця молитва сповнена співчуттям, співпереживанням і милосердям.

 

Сьогодні відбувається багато зла, експлуатації, принижень, які відчувають жертви торгівлі людьми. Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку Української держави, Національної поліції України в напрямі протидії торгівлі людьми, сотні українців потрапляють в тенета торговців людьми.Торгівля людьми є злочином, щодо якого ми не можемо залишатися байдужими.

ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» висловлює свою солідарність з усіма тими українцями, які стали сучасними рабами.

У тісному партнерстві з духовенством як одним із суб’єктом взаємодії  Національного механізму взаємодії, будемо  і надалі молитися за жертв торгівлі людьми, будемо шукати шляхи, як протидіяти цьому явищу і як допомогти постраждалим, акцентуючи увагу на попередженні та наданні допомоги жертвам торгівлі людьми.