PostHeaderIcon Зустріч високого рівня

У період з 15 по 17 липня 2015 року у Києві  перебувала з візитом високого рівня Посол Мелані Вервір, Спеціальний представник Головування ОБСЄ з ґендерних питань. Посол Вервір  провела ряд зустрічей з урядовими установами та неурядовими організаціями стосовно забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

IMG_8244

Тематика  зустрічей: просування ґендерної рівності, посилення ролі жінок в економічному житті,  виконання Резолюції РБ ООН 1325.

Посла Вервір  супроводжували: пані Маєша Алам, перший помічник виконавчого директора Інституту з питань жінок, миру та безпеки Джорджтаунського університету, пан Даніель Бекчіч, радник з політичних питань, постійне представництво Швейцарії в ОБСЄ, пані Ана Лукатела, радник з ґендерних питань, Ґендерний Відділ Секретаріату ОБСЄ.

Голова громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство»  взяла участь у зустрічі з Послом Вервір  16 липня 2015 року в офісі Координатора проектів ОБСЄ в Україні в якій обговорили проблеми  жінок в Україні  в контексті торгівлі людьми та  насильства в сім’ї. По завершені зустрічі Посол відвідала притулок для жертв домашнього насильства в Деснянському районі міста Києва.

 IMG_8246

IMG_8245