PostHeaderIcon День Незалежності США традиційно відсвяткули і у місті Києві

USA___


З нагоди 239-ої річниці Незалежності Сполучених Штатів Америки

Посол Джеффрі Р. Пайєтт і пані Мері Пайєтт 2 липня 2015 року влаштували прийом для української еліти. Привітати пана посла прийшли відомі політики, міністри та предствники громадських організацій.

День незалежності США — державне свято Сполучених Штатів Америки, яке відзначається щороку 4 липня (часто так і називається: «Четверте липня») і є федеральним вихідним днем. Свято встановлено на честь Декларації незалежності США від Об’єднаного Королівства Великої Британії, яка була підписана 4 липня 1776 року. День незалежності в США асоціюється із салютами, феєрверками, парадами, карнавалами, ярмарками, концертами, бейсболом, сімейними зустрічами, пікніками, барбекю, політичними виступами і церемоніями разом із різноманітними громадськими і приватними подіями на вшанування історії, урядування та американських традицій.

Голова громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталія Грищенко привітала пана Посла та його дружину із святом.

Нагадаємо, що Фундація має багаторічний досвід співпраці з Посольством США в Україні у соціально значущих проектах, направлених на підтримку дітей-сиріт, дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях та дівчат, які мають намір виїзджати за кордон працювати. За підтримки Посольства проведено до 300 тренінгів та масових заходів, навчено біля 150 викладачів та вчителів, надано психологічну індивідуальну допомогу майже 100 дітей.

IMG_8195