PostHeaderIcon День Канади в Україні

_

 

Голова громадської організації “Фундація “Гармонізоване суспільство” Наталія Грищенко прийняла участь в урочистостях присвячених Дню Канади в Україні, який відбувся 1 липня 2015 року у м. Києві

День Канади ( Canada Day ) - це головне державне свято, встановлений на честь об'єднання всіх північноамериканських колоній Британії в єдиний домініон Канада (колишня назва свята - Dominion Day ) на підставі Акту про Британську Північну Америку, який набрав чинності 1 липня 1867. У цей день перші колонії Британської Північної Америки - провінції Онтаріо, Квебек, Нова Шотландія і Новий Бронсуік, об'єднавшись в конфедерацію під назвою Домініон Канада, поклали початок існуванню нової країни.

Канадці святкують День народження своєї країни з величезним ентузіазмом. Багато тисяч людей беруть участь у святах на Парламентському пагорбі в столиці Оттаві.Звичним явищем на вулицях канадських міст стало в цей день перекрите рух транспорту.У всіх кінцях країни проводяться святкові церемонії і паради, концерти та вистави на відкритому повітрі, виступи хорів та оркестрів.У багатьох містах ввечері влаштовуються розкішні святкові феєрверки.

P.SГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» за фінансової підтримки Уряду Канади реалізує в Україні проект «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми»

 IMG_8072