PostHeaderIcon Кожна дитина ‒ Майстер Будівельник !!!

Соціальна акція 

«Кожна дитина ‒ Майстер Будівельник !!! «ЛЕГО» для України» 

23 лютого 2018 року керівник громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталія Грищенко і начальник Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Наталія Василівна Онопрієнко-Капустіна передали дітям-сиротам КОЦСПР дітей «Сезенків» та ЦСПР Переяслав-Хмельницького району с. Цибів набори конструкторів «ЛЕГО», щиро подаровані дітьми Канади. До акції долучилась кампанія TopGuard Security.

DSC 0135

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Заради безпеки та добробуту українців

28 липня 2017 року біля пам’ятки архітектури «св. Архистратиг Михаїл» (станція метро «Майдан Незалежності») відбулася соціально-інформаційна акція «#людинаНЕтовар», приурочена до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається 30 липня.

Організатор акції – громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство» в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії субʼєктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Уряду Канади, у співпраці зі Службою у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міжнародною громадською організацією «Кампанія А21», ГО «Карітас-Ураїна».

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Молитва милосердя та любові

27 липня 2017 року в рамках проведення урочистостей, присвячених Дню пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира та черговій річниці Хрещення Русі, в Києві на Володимирській гірці за ініціативи ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» , настоятеля Храму Святих мучеників Адріана і Наталії протоієрея о.Романа (Матюшенко), настоятеля Храму святого Валерія о. Євгенія (Нікітіна) та інших священників молебна на Володимирській гірці відбулася молитва за наших співвітчизників, які стали жертвами торгівлі людьми, за тих, кого обманом привезли до іншої країни, іншого міста з метою експлуатації їхньої праці, за дітей, за жінок, які стали жертвами сексуального рабства; за звільнення тих, хто був шляхом введення в оману перенаправлений вербувальниками на територію іншої країни для подальшого залучення до кримінального бізнесу, і наразі перебуває під слідством чи за гратами, за їхні душі; за відкриті серця людей ‒ родичів жертв торгівлі людьми, за тих, хто кожного дня рятує людей, які потрапили в рабство, і допомагає їм повернутися на Батьківщину.

molitva po soglasheniyu kak chitat tekst molitvy po soglasheniyu

Ця молитва сповнена співчуттям, співпереживанням і милосердям.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Рішучі кроки до протидії трудовій експлуатації

За ініціативи заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович і Спеціального представника та координатора ОБСЄ з протидії торгівлі людьми, за підтримки Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, урядів Канади та Німеччини 06‒07 липня 2017 року в м.Києві пройшла Міжнародна конференція «Протидія торгівлі людьми з метою трудової експлуатації».

konferencia proty trudovoi ekspluatacii 01

Участь у заході взяли представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Генеральної прокуратури України, Верховного Суду України, члени парламенту, представники ОБСЄ, координатори проектів ОБСЄ в Україні, керівники структурних підрозділів, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, обласних державних адміністрацій, керівники регіональних управлінь Державної служби України з питань праці, представники міжнародних та громадських організацій, Посольства США в Україні, Федерації професійних спілок України, міжнародні експерти та члени нашої організації.

Детальніше...

 
Більше статтей...