PostHeaderIcon Гендер: інформаційні матеріали та посібники

Інформаційні матеріали та посібники:


poradnyk-dlya-divchynkyПорадник для дівчинки "Сприяння гендерній рівності в освітньому середовищі України

Видання було підготовлено в межах виконання програми «Сприяння поширенню гендерної рівності у системі освіти в 3 областях України: Київська, Запорізька, Тернопільська» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Переглянути/Завантажити

metodichniy-posybnyk-dlya-vchitelivМетодичний посібник для фахівців "Сприяння гендерній рівності в освітньому середовищі України"

Матеріали посібника пропонуються для вчителів, викладачів, психологів, соціальних працівників та соціальних педагогів, які працюють у сфері освіти.

Загальна мета цього посібника – надати освітянам знання та навички, які дозволять їм розробляти та проводити практичні навчальні курси з впровадження ґендерних підходів у повсякденну роботу.

Переглянути/Завантажити

Бюлетень про діяльність Координатора проектів ОБСЄ в Україні з протидії торгівлі людьми і насильству в сім'ї


Переглянути/Завантажити

analitychniy-zvit-po-genderniy-rivnosiАналітичний звіт за результатами дослідження умов для розвитку економічних можливостей жінок в Україні як фактора, що сприяє ґендерній рівності

Дана публікація представляє результати аналізу умов для розвитку та реалізації економічних можливостей жінок в Україні. В ході підготовки звіту було досліджено існуючу ситуацію та сучасні тенденції стосовно ґендерних аспектів трудових відносин та загального економічного положення жінок в Україні. Серед іншого проаналізовано наступне: зайнятість жінок в економічній сфері, їх економічний потенціал, заробітна плата, можливості професійного росту та розвитку, задоволення роботою, права та гарантії тощо. Звіт подає аналіз законодавства та існуючих практик, а також рекомендації щодо усунення ґендерних стереотипів та перешкод для реалізації жінками свого потенціалу в економічній сфері. Дослідження здійснювалося за ініціативи Міністерства соціальної політики України та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні у 2012 році. В наявності англійською та українською.

                                               Переглянути/Завантажити


Більше матеріалів можна переглянути на веб-сайті ОБСЄ