PostHeaderIcon Гендерна рівність в Україні


Раді повідомити вам що, з 1 вересня 2014 року за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, розпочато реалізацію проекту:"Сприяння поширенню гендерної рівності у системі освіти в 3 областях України: Київська, Запорізька, Тернопільська".

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Проект створений, щоб допомогти молодим жінкам та дівчатам гендерно-соціалізуватися отримавши цінні знання щодо прав людини, навички максимального саморозвитку та самореалізації особистості.

Основна мета проекту полягає у сприянні молодим жінкам та дівчатам навчатися далі після обов'язкової освіти задля більш високого заробітку у майбутньому.

Головним завдання можна виокремити наступні 5 пунктів:

Головні задвдання по програмі гендеру

Короткотермінові результати:

300 дівчат, 180 дорослих (вчителі, батьки/опікуни, співробітники, студенти) отримають відповідні знання щодо гендерної соціалізації. Завдяки проведеним тренінгам діти та молодь зможуть розпізнавати прояви гендерної дискримінації та несправедливості у суспільстві, протистояти тиску суспільних стереотипів, отримати більше інформації щодо протидії торгівлі людьми, сексуальної експлуатації. Дуже важливо, щоб молоді жінки мали змогу навчатися далі після обов'язкової освіти та мали гарну мотивацію до кар'єрного зростання, що в подальшому сприятиме більш високим заробіткам, а дівчата, які були не зацікавлені в навчанні переосмислили свою поведінку отримавши знання як мотивацію та психологічну підтримку, допомогли здолати життєві перешкоди, а саме, побудувати власну стратегію успіху.

Довгострокові результати:

Підняття проблеми рівної оплати праці і рівного представництва чоловіків та жінок на всіх рівнях посад у школі, призведе до розвитку гендерного паритету в системі освіти зокрема, та розвитку суспільства, загалом.

Задля досягнення мети та завдання проекту вже проведено:

Заходи, які було проведено по гендеру

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.